Uwaga strona używa plików cookies korzystanie z niej oznacza ich akceptację. Ustawienia plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki

Główna

Download

EQUconfig - program konfiguracyjny urządzeń EQU ACC(bez kontrolera wind) pobierz
EQUconfig - program konfiguracyjny do kontrolera wind pobierz

Szkoła Mistrzostwa Sportowego  

 

Jesteśmy sponsorem rozwijajacej się drużyny piłkarskiej SMS Niemce. Drużyna skupia zawodników w wieku od 4 do 13 lat, a wyszkolona kadra zapewnia należytą opiekę. Doświadczeni trenerzy, życzliwi pedagodzy oraz pozytywni koordynatorzy tworzą świetne warunki dla rozwoju małych zawodników. Wszystkie zajęcia jak i podejmowane działania sprzyjają ich prawidłowemu rozwojowi. Celem powstałego projektu jest kierunkowanie rozwoju dzieci, polepszenie ich relacji z rodzicami, nauka działań w grupie oraz zasad rywalizacji fair play.

SMS Niemce początkowo nosiło nazwę Letniej Szkoły Mistrzostwa Sportowego i miało na celu prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych dla najmłodszych mieszkańców Gminy Niemce. Jednak szybko okazało się, że większość uczestników zajęć przejawia predyspozycje do gry w piłkę nożną, co spowodowało zmianę profilu ogólnorozwojowego na ściśle piłkarski. Szkołę zarejestrowano 23 października 2013 r. o godzinie 10.51 :). Początkowo szkoliliśmy dziewięciu adeptów, ta liczba szybko wzrosła do kilkudziesięciu młodych, zdolnych i utalentowanych przyszłych piłkarzy. Zajęcia odbywają się w formie gier i zabaw mających na celu prawidłowe obycie się z dyscypliną piłki nożnej, wyuczeniem podstawowych technik piłkarskich oraz ćwiczenie koordynacji sportowej. Treningi odbywają się niezależnie od roku szkolnego w częstotliwości czterech razy w tygodniu. Od września 2015 roku rozpoczęliśmy treningi skierowane do kobiet od 14 roku życia. Drużna występuje obecnie w rozgrywkach III ligi Kobiet i walczy o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

 

O Firmie

o firmie

Firma IFTER została założona w 1999 r. i jest w pełni prywatną własnością. Od początku istnienia naszej firmy dbamy o jakość usług i rozwój nowych technologii informatycznych w branży zabezpieczeń. Naszym głównym produktem jest system InPro BMS zapewniający integrację i wizualizację wielu urządzeń różnych producentów. Jest rozwijany od 2000 roku. Aktualnie dostępny jest w wersji czwartej opartej na bazie typu SQL, umożliwiającej pracę wielu stanowisk komputerowych jednocześnie. W naszej ofercie można znaleźć również oprogramowanie do rejestracji czasu pracy i zarządzania personelem - InPro RCP, którego pierwsza wersja powstała w 2003 roku, a w tej chwili dostępna jest wersja druga również oparta na bazie typu SQL.

W ostatnich kilku latach staliśmy się liderem wśród dostawców informatycznych rozwiązań dla systemów bezpieczeństwa. Oferowane przez nas oprogramowanie obsługuje wysokiej klasy produkty firm ADI, ALGORINET, BOSCH, COMPAS, DSC, GEUTEBRUCK, HIKVISION, HONEYWELL, INIM ELECTRONICS, KANTECH, PANASONIC ELECTRIC WORKS FIRE & SECURITY EUROPE, POLON ALFA, RISCO, ROGER, SATEL, SCHNEIDER ELECTRIC, SCHRACK SECONET, SIEMENS, TYCO, UNICARD czy UTC FIRE & SECURITY. Produkty te są najczęściej stosowanymi urządzeniami na rynku do systemów: sygnalizacji pożaru (SSP), sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), kontroli dostępu (SKD), telewizji przemysłowej (CCTV) oraz automatyki budynkowej. Połączenie tych produktów pozwala na znaczne zwiększenie efektywności działania systemu bezpieczeństwa. Możliwości integracyjne InPro BMS umożliwiają budowę nowoczesnych centr monitorowania alarmów. Stały rozwój i dostosowywanie produktu do zmieniających się wymagań klientów oraz norm prawnych pozwala zarówno spełniać rosnące oczekiwania użytkowników jak i potencjalnych odbiorców. Nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas rozwiązań.

Ze względu na specyfikę oferowanych przez nas produktów, większość naszych klientów nie życzy sobie podawania informacji o zastosowanych u nich systemach zabezpieczeń, dlatego możemy jedynie wspomnieć, że nasze produkty możecie Państwo spotkać na obiektach państwowych takich jak: jednostki wojskowe, lotniska, areszty, więzienia, strażnice, prokuratury, sądy, główne siedziby organów państwowych, port gdański itp. Jak również na obiektach cywilnych: biurowce, największe centra handlowe, supermarkety, fabryki, magazyny czy banki.

Kontakt:
location
Wola Niemiecka 78C
21-025 Niemcephone
+48 81 473 53 17

 

 

Partnerzy:
metel

 Jesteśmy srebrnym partnerem firmy ORACLE
Social Media:
youtube