Uwaga strona używa plików cookies korzystanie z niej oznacza ich akceptację. Ustawienia plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki

ikony 02
Integracja

IFTER EQU obsługuje większość popularnych w Polsce urządzeń systemów bezpieczeństwa. Obsługa jest prowadzona dwukierunkowo: IFTER EQU pobiera stan systemu i zdarzenia oraz steruje ich pracą. Istotna jest również funkcja tworzenia relacji między systemami.
czytaj dalej...

 

ikony 01
Systemy

Firma IFTER jest uznanym producentem oprogramowania zarządzającego systemami budynkowymi, do których zaliczamy: System Sygnalizacji Pożaru, System Sygnalizacji Włamana i Napadu, System Kontroli Dostępu, telewizję przemysłową, System Kontrolno-Pomiarowy i automatykę budynkową.
czytaj dalej...

ikony 04
Wizualizacja

Podkłady graficzne w IFTER EQU służą do prezentacji stanu elementów systemu bezpieczeństwa: czujek, stref alarmowych, drzwi, kamer. Prezentacja odbywa się poprzez ikony automatycznie zmieniające stan, zależnie od stanu urządzenia (np. dozór, aktywność, uszkodzenie).
czytaj dalej...

 

Wytyczne do konserwacji IFTER EQU

W celu uzyskania pełnej sprawności działania systemu integracyjnego IFTER EQU należy minimum raz na kwartał wykonać następujące czynności:

  • sprawdzenie poprawności działania komputera: czyszczenie komputera, sprawdzenie czy nie doszło do uszkodzenia kondensatorów w torze zasilania, sprawdzenie wentylatorów, myszki i klawiatury, weryfikacja błędów na dysku;

  • sprawdzenie systemu operacyjnego: weryfikacja logów systemu, defragmentacja dysku, skanowanie pod kątem zagrożeń;

  • sprawdzenie bazy danych SQL: weryfikacja zajętości bazy, wykonanie kopii zapasowej, usunięcie zbędnych zdarzeń;

  • sprawdzenie okablowania;

  • sprawdzenie modułów komunikacyjnych;

  • sprawdzenie poprawności działania zabezpieczeń w torze zasilania.

Sponsor

Szkoła Mistrzostwa Sportowego  

 

Jesteśmy sponsorem rozwijajacej się drużyny piłkarskiej SMS Niemce. Drużyna skupia zawodników w wieku od 4 do 13 lat, a wyszkolona kadra zapewnia należytą opiekę. Doświadczeni trenerzy, życzliwi pedagodzy oraz pozytywni koordynatorzy tworzą świetne warunki dla rozwoju małych zawodników. Wszystkie zajęcia jak i podejmowane działania sprzyjają ich prawidłowemu rozwojowi. Celem powstałego projektu jest kierunkowanie rozwoju dzieci, polepszenie ich relacji z rodzicami, nauka działań w grupie oraz zasad rywalizacji fair play.

SMS Niemce początkowo nosiło nazwę Letniej Szkoły Mistrzostwa Sportowego i miało na celu prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych dla najmłodszych mieszkańców Gminy Niemce. Jednak szybko okazało się, że większość uczestników zajęć przejawia predyspozycje do gry w piłkę nożną, co spowodowało zmianę profilu ogólnorozwojowego na ściśle piłkarski. Szkołę zarejestrowano 23 października 2013 r. o godzinie 10.51 :). Początkowo szkoliliśmy dziewięciu adeptów, ta liczba szybko wzrosła do kilkudziesięciu młodych, zdolnych i utalentowanych przyszłych piłkarzy. Zajęcia odbywają się w formie gier i zabaw mających na celu prawidłowe obycie się z dyscypliną piłki nożnej, wyuczeniem podstawowych technik piłkarskich oraz ćwiczenie koordynacji sportowej. Treningi odbywają się niezależnie od roku szkolnego w częstotliwości czterech razy w tygodniu. Od września 2015 roku rozpoczęliśmy treningi skierowane do kobiet od 14 roku życia. Drużna występuje obecnie w rozgrywkach III ligi Kobiet i walczy o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

 

Więcej artykułów…

  1. O Firmie
ikony 05
Otwartość

IFTER to firma niezależna, otwarta na współpracę z różnymi producentami urządzeń, zarówno systemów bezpieczeństwa, jak i automatyki budynkowej. Pracujemy z takimi markami jak Siemens, Honeywell, Hikvision, Metel i wieloma innymi.
czytaj dalej...

ikony 06
Elastyczność

IFTER to firma niezależna, otwarta na współpracę z różnymi producentami urządzeń, zarówno systemów bezpieczeństwa, jak i automatyki budynkowej. Pracujemy z takimi markami jak Siemens, Honeywell, Hikvision, Metel i wieloma innymi.
czytaj dalej...

ikony 03
Rozwiązania

EQU ACC to nowoczesny system kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy, będący owocem kooperacji dwóch firm: IFTER i MicroMade.
czytaj dalej...

Kontakt:
location
Wola Niemiecka 78C
21-025 Niemcephone
+48 81 473 53 17

 

 

Partnerzy:
metel

 

Social Media:
youtube